reclamatie nsdap

Arhiva forumului

Moderatori: Moderator Global, Administrator

Gaheti
Membru
Membru
Mesaje: 81
Membru din: 05 Iul 2011 16:00
Detinator Steam: Da
CS Status: Born trained
Contact:

CreaTza;x scrie::contra: remuve lasatil k nu el da el din senin
El poate nu da,dar varul sau sau fratele sau da!
Adminul nsdap merita remove!Gandeste-te ca nu numai el adminieaza de pe acel cont ci 2 persoane (ca si cum am crede scuza ta ridicola..)din care 1 merita remove!!
:pro: REMOVE!
Imagine
nsdap
Membru
Membru
Mesaje: 122
Membru din: 23 Iul 2011 17:32
Localitate: TeRRa

nu am fost eu ma ! cine ma stie pe mine ca dand destroy asa din senin....orikm veti vedea ca infusion va intra pe srv si va recunoaste ca el a fost;) akuma vad si eu cine imi este prieten si cine nu... infine...
You can see me?

nsDap | SwJ ~ Aked
nsDap | SwJ ~ ncv
nsDap | SwJ ~ f!n@L
nsdap | SwJ ~ CreaTza;x
nsDap | SwJ ~ DanTE

:x THE BEST :x
Daca ma crezi un prieten sau ca te-am ajutat dami un +:D

RETRAS DIN COMUNITATE
musky9
Membru
Membru
Mesaje: 3373
Membru din: 10 Mar 2011 13:57
Detinator Steam: Da
CS Status: online
Localitate: Bistrita
Contact:

am fost de fata cand a primit destroy m-am jucat cu el si l-am facut urat:)) dupa aceea a mai venit si adminul radu intre timp el s-a pus spec iar cand a intrat messy destroy merita remove
iNfuSioN
Membru
Membru
Mesaje: 187
Membru din: 29 Oct 2011 09:42

scz k postez aici si nu a`s avea dreptu .... ;) ...dar nsdap dc as intra eu cu numele tau si as da numa destroyuri? :-? :-? k dak nu erai u eu nu jukam aici;) nu as avea nici un motiv sa te tradez....:P pana la urma urmei imi esti var...NU AM FOST EU !! :-& ...... nu as face eu asa kva si mai ales tie;) ... /:) :(
Nick : iNfuSioN | SwJ
+1 REP > BEST FRIEND
Varstra : 14 aNisOri ;x
RESPECTA ~ si vei fi RESPECTAT !!

Imagine Grija mare la el e usor sa dea un HeadShoT e pe locul 1 pe Tara ! :)
Avatar utilizator
*MeSsY*
Membru
Membru
Mesaje: 1604
Membru din: 02 Aug 2011 11:19
Detinator Steam: Da
CS Status: on
Localitate: Arad
Contact:

nsdap scrie:Deci stiu ca orikm nu ma crede nimeni:| la mine este un fel cum a fost la final:(( deci de nush cand ii trimit pm la aked sa schimbe parola si asta poate si el sa arate ca are nush cate pm de la mine ca sa schimbe parolaa !!!! wai deci nu pot sa cred! ms dante de sustinere >:D< .......wai ce ii dau la infusion....waiii #-o
Te voi ierta dar sa nu se mai intample!Acuma astept ce zice AkeD.
Imagine

Imagine

Imagine

Plecat.
nsdap
Membru
Membru
Mesaje: 122
Membru din: 23 Iul 2011 17:32
Localitate: TeRRa

pFffff!!!! infusion tu esti singuru care imi stie parola si aked....deci aked nu cred ca el intra de pe adminu meu asa din senin sa deie destroy si eu la fel ! te-o mancat sa intri tu asa sa dai destroy???? akuma nu te mai scoate ca stiu ca tu ai fost.....vezi din cauza ta akuuma lu-am remove X( si dupa cum zik si cei de mai sus...musky ala care el crede ca ma pun sa scot eu dume cu veri,.,.,. chiar e adevarat ca infusion a intrat de pe adminu meu in timp ce eu eram la scoala !!!!!!! Si dupa cum ati vz si voi pe mine pe srv ma cam face doar kicker.... deci daca eram eu credeai ca jukam asa de prost musky?? sa vina aked o data sa imi schimbe parola de la admin.... ca vad ca la infusion asta daca o vazut cand am bagat parola el trb sa intre sa deie destroy asa cand vrea el.... X(
You can see me?

nsDap | SwJ ~ Aked
nsDap | SwJ ~ ncv
nsDap | SwJ ~ f!n@L
nsdap | SwJ ~ CreaTza;x
nsDap | SwJ ~ DanTE

:x THE BEST :x
Daca ma crezi un prieten sau ca te-am ajutat dami un +:D

RETRAS DIN COMUNITATE
Încuiat

Înapoi la “Arhiva forum”