Cerinta noua! ( Sa spunem : Obligatoriu ! )

Arhiva forumului

Moderatori: Moderator Global, Administrator

Încuiat
Crappy
Membru
Membru
Mesaje: 2530
Membru din: 15 Feb 2011 16:42
Localitate: Oradea
Contact:

In primul rand , toata lumea din staff sa se inregistreze aici --> http://www.infinitybux.com/?ref=tryagainro ( click pe link , dati pe REGISTER , e simplu , completati formularul , activati contul prin e-mail , dupa care va logati , sus in bara de meniu aveti optiunea ADS , dati click pe ea , apoi aveti niste patratele albastre , dati click pe ele , vi se va deschide o fereastra cu o linie - numaratoare inversa , dupa care vi se va cere sa dati click pe imaginea care vi se arata in stanga ( in stanga va aparea o imagine iar in dreapta 4 , trebuie sa dati click pe una din alea 4 care vor aparea in dreapta , adica vor fi doua imagini la fel , dati click pe cea din dreapta care e similara cu cea din stanga ) , faceti chestia asta la toate bulinutele albastre dupa care dati COLLECT EARNINGS - butonul care apare mai sus de bulinute ) . Cam atat , faceti chestia asta zilnic.Avem nevoie de cel putin 100 de persoane sa faca chestia asta , ca sa putem face fata cu plata serverelor , cu plata noului si viitorului server de Metin2 si in primul rand cu achizitionarea noului dedicat chiar daca vom pune fiecare bani totusi ne va fi greu.Am facut acest anunt in ciuda faptului ca sunt foarte ocupat , insa ar fi OK sa profitam de aceasta ocazie.Dupa ce va faceti cont dati aici reply cu numele cu care vi l'ati facut sa va pot verifica zilnic , si inca ceva , e OBLIGATORIU ( dureaza maxim 10 minute zilnic , deci va rog frumos , tratati cu seriozitate situatia ) , in plus , voi introduce aceasta cerinta la cererile de admin , de a face rost de cat mai multe persoane.Pe parcurs voi mai adauga 1-2-3 sit'uri care cred eu ca intr'adevar plateste ! Voi pune si la acelea indicatiile necesare !
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Crappy
Membru
Membru
Mesaje: 2530
Membru din: 15 Feb 2011 16:42
Localitate: Oradea
Contact:

O sa fac cat de curand un tutorial mai detaliat , sa va fie mai usor !
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
baca
Membru
Membru
Mesaje: 1011
Membru din: 25 Feb 2011 18:34

Te-ai bagat si tu pe siteuri de ptc :)))
-Quick. Imagine Baca

Crappy Imagine baca^
0ana Imagine baca^
baca^ Imagine J@cki
musky9
Membru
Membru
Mesaje: 3373
Membru din: 10 Mar 2011 13:57
Detinator Steam: Da
CS Status: online
Localitate: Bistrita
Contact:

io am facut asta cu clikurile am deja date vreo 40-50 de clicuri
Crappy
Membru
Membru
Mesaje: 2530
Membru din: 15 Feb 2011 16:42
Localitate: Oradea
Contact:

musky9 scrie:io am facut asta cu clikurile am deja date vreo 40-50 de clicuri
e bine , continuati ... ideea e sa le faceti zilnic !!!
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
musky9
Membru
Membru
Mesaje: 3373
Membru din: 10 Mar 2011 13:57
Detinator Steam: Da
CS Status: online
Localitate: Bistrita
Contact:

toata lumea sa posteze sa vedem care a dat cele mai multe clikuri



Imagine
BooM
Membru
Membru
Mesaje: 1025
Membru din: 26 Apr 2011 00:44

M-am inregistrat si am urmat instructiunile ... ( a fost putin diferit ... il loc de imagini a trebui sa fac ceva calcule si nu era butonul ala )
cont: boom1996
Imagine
Crappy
Membru
Membru
Mesaje: 2530
Membru din: 15 Feb 2011 16:42
Localitate: Oradea
Contact:

aceasta cerinta nu mai e valabila , deci o puteti lasa balta , voi posta in curand cea noua ! :closed: !
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Încuiat

Înapoi la “Arhiva forum”