FANTOMĂ filmată întâmplător pe o stradă din Londra.

Arhiva forumului

Moderatori: Moderator Global, Administrator

Încuiat
Avatar utilizator
f!N@L
Membru
Membru
Mesaje: 4325
Membru din: 29 Iul 2011 17:06
Detinator Steam: Da
Contact:

În prima zi a lunii februarie 2013, imaginile de mai jos au fost filmate în faţa unui centru comunitar din Londra.

Imagine

Îngrijitorul se afla în clădire şi văzut o siluetă ciudată pe camera de supraveghere. Aceste imagini au fost descărcate din fişierul care conţinea filmarea din acea seară, scrie utilizatorul care a încărcat clipul pe YouTube, potrivit jurnalul

"Eram în hol când am observat o siluetă pe imaginile filmate de camera de supraveghere. M-am uitat la ecran şi am crezut că văd o persoană, însă nu eram sigur, aşa că m-am dus să verific. Nu era nimeni acolo, însă m-am gândit că s-a dus repede în parc, aşa că m-am întors în clădire. După ce am descărcat imaginile de pe camera de supraveghere am fost surprins să văd silueta filmată. Nu pot să îmi explic", spune bărbatul.
Un Video destul de bine editat
Avatar utilizator
dUb # Cedr2K
Membru
Membru
Mesaje: 226
Membru din: 11 Ian 2013 19:12
Cunostinte CS: Excelente
Detinator Steam: Da
CS Status: Excelent
Localitate: Romania,Bucuresti
Contact:

Mda. Oricum dupa parerea me a exista fantome (Spirite) Si Demoni. in rest varcolaci vampiri etc strigoi nush ce alea nu cred in ele
Din cate stiu eu fantomele apar cand cnv se muta intr-o casa si face schimbari majore care nu ii convin celui decedat acolo sau in casa accea s-a produs o crima
Demoni apar din rautate,invideie,ura si certuri ale oamenilor
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
f!N@L
Membru
Membru
Mesaje: 4325
Membru din: 29 Iul 2011 17:06
Detinator Steam: Da
Contact:

dUb # Cedr2K scrie:Din cate stiu eu fantomele apar cand cnv se muta intr-o casa si face schimbari majore care nu ii convin celui decedat acolo sau in casa accea s-a produs o crima
Vizionarea serialului "Fenomene Stranii" dauneaza grav sanatati .
Robert
Membru
Membru
Mesaje: 1750
Membru din: 19 Apr 2011 18:48

dUb # Cedr2K scrie:Mda. Oricum dupa parerea me a exista fantome (Spirite) Si Demoni. in rest varcolaci vampiri etc strigoi nush ce alea nu cred in ele
Din cate stiu eu fantomele apar cand cnv se muta intr-o casa si face schimbari majore care nu ii convin celui decedat acolo sau in casa accea s-a produs o crima
Demoni apar din rautate,invideie,ura si certuri ale oamenilor
si deobicei toate astea se intampla la AMERICANI si NOAPTEA. si erau date pe DISCOVERY. corect?
Imagine
Razvan
Membru
Membru
Mesaje: 4485
Membru din: 12 Aug 2011 14:19
Detinator Steam: Da
CS Status: Steam ON
Localitate: Buzau
Contact:

e fake , nu cred in asa ceva , putea fi editat foarte usor in PS .
Avatar utilizator
dUb # Cedr2K
Membru
Membru
Mesaje: 226
Membru din: 11 Ian 2013 19:12
Cunostinte CS: Excelente
Detinator Steam: Da
CS Status: Excelent
Localitate: Romania,Bucuresti
Contact:

bine zis fin@l si da erau date pe discovery acum sunt date pe TLC
Imagine
Imagine
Încuiat

Înapoi la “Arhiva forum”